Делегаты первой в Одессе региональной конференции Партии развития заявили о своих первых действиях

10 июля председателем Одесского областного комитета Партии развития Украины стал экс-губернатор Одесской области Николай Скорик.За его кандидатуру единогласно проголосовали все  228 делегатов первой региональной конференции партии.

Также на конференции были утверждены кандидатуры заместителей главы областной партийной ячейки. Первым заместителем стал действующий председатель областного совета Николай Тиндюк, еще двумя заместителями - глава ООО КФ «Колективна фірма "Будма"» Наталья Пурдык и молодой бизнесмен из Белгорода-Днестровского Виктор Андреенков. 

Важным решением конференции стало утверждение официального заявления по поводу ситуации в стране и первых реальных шагов представителей молодой политической силы  в Одесском регионе.

(текст заявления на языке оригинала)

Заява  делегатів конференції Одеської обласної регіональної партійної організації

Партії розвитку України

Ми, делегати конференції Одеської обласної регіональної партійної організації Партії розвитку України, не можемо бути осторонь від тих болючих проблем і питань, які незносним тягарем лежать на плечах переважної  більшості жителів нашого регіону.

В скрутний економічний і політичний час, що панує в країні, нашим сім'ям  важко заробляти на життя: ціни на продовольчі та промислові товари зростають, непомірно збільшено комунальні платежі, на всіх рівнях влади квітне корупція, росте безробіття, посилюється зубожіння села, занепадає агарний сектор, у глухі кути загнане мале та середнє підприємництво, органи самоврядування без повноважень і грошей перетворюються на статистів, стає неможливим будувати плани на завтрашній день.  

Саме тому, ми - представники нової політичної сили, вирішили рішуче діяти заради благополуччя нашого регіону, наших земляків і наших сімей. Ми впевнені, що небайдужі, активні і цілеспрямовані  особистості здатні змусити державний апарат на всіх рівнях влади і органи місцевого самоврядування працювати на людей, а не навпаки.

Ми, делегати конференції Одеської обласної регіональної партійної організації Партії розвитку України, одноголосно приймаємо рішення доручити Комітету Одеської обласної регіональної партійної організації Партії розвитку України у термін до 1 вересня розробити детальну програму дій щодо соціально-економічної реабілітації нашого регіону з урахуванням усіх можливих інструментів її реалізації. Вважаємо за необхідним, щоб на вересневому засіданні сесії Одеської обласної ради голова депутатської групи "Партія розвитку України" Микола Скорик оголосив пункти детальної програми дій. Даний план стане базовим для формування індивідуальних  місцевих програм дій членів нашої політичної сили для всіх районів і населених пунктів Одещини. Депутати створених груп "Партія розвитку України" в районних, сільських і селищних радах отримають чіткі інструкції і завдання по лобіюванню  інтересів територіальних громад.   Вони діятимуть публічно і прозоро.

Заради миру, економічного добробуту і розвитку і соціального благополуччя ми  беремо ініціативу у свої руки. Ми готові активно співпрацювати з кваліфікованими спеціалістами, лідерами громадської думки, представниками територіальних громад для розвитку місцевого самоврядування.

Ми не вигадуємо гасел і промов. Ми діємо в інтересах народу України і укріплення її державності.

 

Поделиться: