ЗВІТ депутата Одеської обласної ради VII скликання БАРАНСЬКОГО Віктора Сергійовича за 2017 рік

 

Баранський Віктор Сергійович – депутат Одеської обласної ради VII скликання, обраний від політичної партії «Опозиційний блок» в одномандатному виборчому окрузі № 30. Як депутат, меценат та засновник власного Благодійного фонду та Благодійного фонду «Вільна освіта» в 2017 році активно працював в м. Одесі, Лиманському, Тарутинському та інших районах області.

     Участь у роботі Одеської обласної ради

Протягом року взяв участь у роботі 8 сесій обласної ради.  Загалом за звітний період обласною радою розглянуто на пленарних засіданнях біля  320 питань, по яких прийнято відповідні рішення. Безпосередньо прийняв участь у 7 пленарних засіданнях, на яких виступив з ініціативами щодо підвищення мінімальних пенсій, виділення субвенції с державного бюджету на субсидії громадянам в сфері ЖКГ, фінансуванні об’єктів транспортної інфраструктури в області, збереження зелених зон в м.Одесі та Одеській області тощо.

Головні питання, що висвітлені в депутатських запитах: стан фінансування та розподіл субвенції з державного бюджету на субсидії за комунальні послуги;  питання фінансової діяльності державних підприємств, які здійснюють своє господарювання  на території Одеської області (зокрема, морський торгівельний порт «Южний»).

Робота у складі постійної комісії обласної ради з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу та в інших органах облради

За звітний період взяв участь у роботі 6 засідань профільної постійної комісії, на яких було розглянуто 48 питань, підготовлено біля 170 вихідних документів, отримано понад 80 вхідних листів. Проблемні питання, що розглядались та вирішувались на засіданнях постійної транспортної комісії: ситуація в портово-промисловому комплексі області (зокрема в м.Южному та м.Чорноморську), перевезення пільгових категорій громадян на автомобільному та залізничному транспорті, правила користування маломірними судами на території області, робота  відділень зв’язку  «Укрпошти» в регіоні, розбудова транспортної інфраструктури регіону, стан інформатизації в області та інші питання. Усі питання знаходяться на контролі постійної комісії з транспорту та, безумовно, розгляд їх буде продовжено і в наступному календарному році.

Поряд з цим, особливу увагу приділено розгляду звернень громадян та їх об’єднань, що надходили безпосередньо на ім’я постійної комісії та депутата. 

В рамках роботи депутатської групи «Молодіжна ініціатива» в Одеській обласній раді  з метою налагодження міжнародних зв’язків Одеського регіону  прийняв участь у 2 засіданнях Асамблеї Європейських регіонів (АЄР) в м.Нансі (Франція) і м.Маастріхт (Нідерланди) та зустріч з  представниками британського Парламенту. Для продовження євроінтеграційних спрямувань Одеського регіону проведено  робочу зустріч представників обласної ради з офіційною делегацією АЄР в листопаді 2017 р. в м.Одесі.

     Прийоми громадян та зустрічі з виборцями

За звітний період було проведено 12 особистих прийомів громадян, понад 50 зустрічей з виборцями на території м.Одеси та Одеської області. За результатами прийомів та зустрічей підготовлено 403  депутатських  запити  і звернень. Для надання матеріальної допомоги громадян в рамках програми «Захист і турбота» підготовлено та подано 62 звернення,  всі питання вирішено позитивно.

Поряд з цим, громадську депутатську приймальню  у м.Одеса за звітний період  відвідало понад  7400 осіб, яким надано відповідні юридичні  консультації із соціальних, житлово-комунальних, земельних та інших питань.

 

     Благодійна та громадська діяльність

 

Благодійним фондом Віктора Баранського «За Одесу» реалізується декілька соціальних програм «Адресна допомога», «Будемо жити!», «Допомога окремим сім’ям», «Стипендіати», «Дорога до дому», «Допомога будинку», «Допомога закладам освіти та культури»,  «Соціальна карта одесита», «Рости дитинча здоровим», «Новий навчальний рік» та інші.

В рамках виконання кожної із соціальних програм є вагомі здобутки, результати яких  представлені нижче:

«АДРЕСНА ДОПОМОГА» - підтримка сімей у скрутних життєвих обставинах - протягом 2017 року адресну соціальну допомогу отримали  понад 10000 одеситів та жителів області.

«БУДЕМО ЖИТИ!» - проект допомоги ветеранам ВВВ. Продуктами харчування, засобами гігієни і медикаментами в рамках цього проекту у 2017 році забезпечено 328 ветеранів ВВВ.

«БУДИНОК В СЕЛІ» - проект допомоги для незахищених безхатніх сімей з маленькими дітьми, що виявили бажання жити в селі. В рамках цього проекту минулого року власні будинки отримали декілька сімей в Миколаївському районі Одеської області та в одному з сіл Полтавської області.  

«СОЦІАЛЬНІ КВАРТИРИ» - проект соціальної допомоги одиноким матерям, котрі в буквальному сенсі опинилися на вулиці з різних причин. Нині в рамках цього проекту в 4 квартирах в місті Одеса за звітний період декілька десятків таких сімей отримали підтримку від благодійного фонду.

«СТИПЕНДІАТИ» - надання стипендій, оплата занять в освітніх гуртках  та спортивних  секціях талановитій молоді  із багатодітних і малозабезпечених сімей. Стипендіатами Фонду в 2017 році стали 17 обдарованих дітей Одещини.

«САМООРГАНІЗУЮЧІ УЧБОВІ ПРОСТОРИ» (СОУП) – спільний проект благодійного фонду Віктора Баранського та фонду «Вільна освіта». 13 таких сучасних майданчиків для дистанційної освіти, культурних та освітніх заходів відкриті на території області в минувшому  році. СОУПи функціонують  в Арцизі, Доброславі, Овідіополі, Сараті, Окнах, Кодимі, Тарутино, Ананьїві, Балті, Захар’ївці, Усатово, Болгарці та Березівці.  В Центрах самоосвіти діють 42 навчальні програми (програмування, робототехніка, іноземні мови, громадська активність, комп’ютерна грамотність, права людини та ін.). Ці центри відвідують тисячі жителів області.

«ТЕРИТОРІЯ ДИТИНСТВА» - іще один спільний проект з фондом «Вільна освіта».  Встановлення ігрових зон в громадських  закладах, головно в дитячих поліклініках, де діти можуть займатися різного роду заняттями, а дорослі в той же час вирішувати свої нагальні питання. Загалом протягом звітного періоду в поліклініках Одеси встановлено 20 таких ігрових майданчиків.

«СОЦІАЛЬНИЙ СУПРОВІД» - проект юридичної та соціальної допомоги отримання документів незахищеним категоріям населення (оформлення паспортів, оформлення документів для повернення дитини в родину). Сьогодні допомогою в рамках соціального  супроводу  Фонду користуються 13 родин одеситів.

Окрім допомоги  в рамках соціальних проектів Фонд проводить власні заходи та надає допомогу в  організації соціальних заходів іншим благодійним фондам, громадським організаціям та особам. В минулому році Фонд допоміг забезпечити  Одеський  обласний  консультативно-діагностичний  центр автоматичним гематологічним та імунним аналізатором.

В багаточисленних святах, що були проведені Фондом у 2017 році, прийняли участь понад 20000 дітей. До новорічних свят маленьким одеситам із багатодітних, малозабезпечених родин, вихованцям шкіл-інтернатів та дитячих будинків Фондом надано понад 10000 пакунків солодощів.

            Медійна активність

Систематично висвітлюю свою роботу  під час ефірів на обласних та одеських міських телеканалах, в щотижневих випусках газети  «Правда за Одесу» та шляхом розміщення інформації на особистому сайті й сторінках в соціальних мережах.

Більш детальна інформація розміщена на особистому сайті та у соціальних мережах за посиланнями:

www.baransky.com.ua  

https://www.facebook.com/baranskyiviktor

https://www.facebook.com/viktorbaranskyi/?ref=settings

https://www.youtube.com/channel/UCFDCZuzsfLieHxdba-W8olA

 

Запис на прийом та надання юридичних  консультацій здійснюється за телефоном +38(067)5505629 та у громадській приймальні в м. Одеса за адресою: вул. Ак. Корольова, 56а.

 

Поделиться: