ЗВІТ Депутата Одеської обласної ради VII скликання Чумаченко Володимира Васильовича про діяльність у 2017 році

 

Свою депутатську діяльність здійснюю відповідно до Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад» та згідно Плану роботи Одеської обласної ради VII скликання.

Як депутат Одеської обласної ради, у 2017 році я провів 12 офіційних особистих прийомів громадян у відповідності до мого графіка прийому, кожну першу середу місяця (за адресою: м. Рені, вул. Вознесенська, буд. 175а). Крім того, майже кожного дня працюю у громадській приймальні за вказаною вище адресою, про що добре знають жителі Ренійського району і звертаються до мене по різноманітних питаннях.

Виконані доручення, які були дані мною жителями Ренійського району у зв’язку з моєю депутатською діяльністю на 2017 рік:

- Продовження будівництва Ренійської районної поліклініки на 370 відвідувачів – виконано.

- Ремонт фасаду та благоустрій території Ренійської школи-гімназії  №2 – виконано (освоєно 1,5 млн.грн)

- Ремонт даху Інфекційного відділення ЦРБ Ренійського району – виконано (освоєно 200 тис.грн.)

- Ремонт та благоустрій території Управління соціального захисту Ренійського району -  виконано (освоєно 300 тис.грн.)

- Заміна вікон та дверей у школі №6 - виконано (освоєно 600 тис.грн.)

- Ремонт покрівлі ЦРЛ - виконано (освоєно 600 тис.грн.)

 

       Доручення, які дані мені жителями Ренійського району у зв’язку з моєю депутатською діяльністю на 2018 рік:

- Завершення будівництва Ренійської поліклініки на 370 відвідувачів та забезпечення її новим технічним обладнанням.

- Капітальний ремонт фасаду та благоустрій спортивних майданчиків Ренійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей», вул. 28 Червня, 216, м. Рені Одеської обл.

- Капітальний ремонт фасаду та благоустрій спортивних майданчиків Ренійського НВК «ЗОШ І ступенів – гімназія», вул. Шевченка, 10, м. Рені Одеської обл.

- Капітальний ремонт по заміні вікон та дверей адміністративного будинку відділу освіти, молоді та спорту Ренійської райдержадміністрації, вул. Гагаріна, 19, м. Рені, Одеської обл.

- Капітальний ремонт спортивної зали Ренійської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

- Капітальний ремонт Будинку книги, вул. Вознесенська, 183 а, м. Рені, Одеської обл.

- Капітальний ремонт по заміні вікон та дверей Ренійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей», вул. 28 Червня, 216, м. Рені Одеської обл.

- Відстоювати інтереси жителів Ренійського району в питаннях реформування адміністративно-територіального устрою Одеської області.

Загалом протягом року до мене надійшло більше сотні письмових та усних звернень, більша частина яких стосувалась питань неналежного стану житлового фонду, низької якості та високої ціни на житлово-комунальні послуги, незадовільний стану доріг, необхідності проведення ремонту у закладах охорони здоров’я, соціальної, освітньої, та іншої направленості, надання матеріальної допомоги. Всім хто звертався за допомогою в межах моїх повноважень та можливостей завжди надавалась консультативна, матеріальна, правова та інших характерів допомога.

В рамках моїх депутатських повноважень мною було зроблено більше 40 депутатських запитів з тих чи інших питань пов’язаних з вирішенням найбільш важливих соціально-економічних проблем  Ренійського району.

Завжди відвідую сесії Ренійської районної та міської ради, тому що хочу бути в курсі усіх питань життєдіяльності свого рідного району та відстоювати інтереси його жителів.

Неодноразово, крім особистих прийомів, я зустрічався та спілкувався зі своїми виборцями на урочистих громадських заходах, круглих столах, конференціях і зустрічаюсь кожного дня на вулицях міста Рені.

Як депутат Одеської обласної ради, являюсь членом постійної комісії з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою. Прийняв участь у всіх засіданнях комісії, на яких були обговорені та розглянуті важливі земельні питання, які стосуються жителів не тільки Ренійського району, а і усієї Одеської області. Загалом було розглянуто більше 80 таких питань. Крім того, завжди намагаюсь відвідувати засідання інших постійних комісій, на яких вирішуються   важливі для Ренійського району питання.

Неодноразово приймав участь у спільних засіданнях комісій та брав участь в роботі  7 сесій Одеської обласної ради на яких було розглянуто та прийнято близько 600 рішень, які вплинули на життя жителів усієї Одеської області.

Підсумовуючи хочу сказати, що завжди стояв та буду стояти на захисті інтересів своїх виборців і виступав за покращення життя та задоволення потреб мешканців у гідному житті і процвітанні Ренійського району. Завжди відкритий до діалогу та співпраці.

 

Поделиться: